Zaal van de BOV Trofee 2025 met verlichte ringen boven het publiek

BOV Trofee

De BOV Trofee (Beste Ondernemers Visie) is de ondernemersprijs van de regio Hart van Brabant, in 2026 toe aan de 26e editie. Na een selectie uit 5 bureaus ontwierpen en bouwden wij de website, in een eigen WordPress-thema dat de commissie zelf bijhoudt.

BOV Trofee Maatwerk WordPress-thema voor een ondernemersprijs

5
bureaus in de selectie, 1 opdracht
26
edities in 2026
600
bezoekers per jaar
140
genomineerden in totaal

In het kort

  • Gekozen uit 5 uitgenodigde bureaus; wij deden ontwerp, ontwikkeling en realisatie, live voor de zomer van 2025.
  • Eigen WordPress-thema met contenttypes voor kandidaten, jury, commissie, sponsoren en nieuws.
  • Een winnaar is 1 vinkje: hij staat meteen bij de winnaars en in de historie, voor de BOV Trofee en de Junior BOV.
  • Elk veld heeft een eigen uitleg, zodat de commissie de site zelf beheert; hosting en onderhoud wekelijks bij ons.

Gekozen uit 5 bureaus, van ontwerp tot livegang.

De BOV Trofee wordt al meer dan 25 jaar uitgereikt aan ondernemers in de regio Hart van Brabant, met jaarlijks 600 bezoekers en inmiddels 140 genomineerden. Voor de nieuwe website nodigde de commissie 5 webdesign bureaus uit.

In onze offerte legden we het contentmodel, de werkwijze en een planning vast die aansloot op het schema van de commissie. Wij kregen de opdracht en deden alles zelf: ontwerp, ontwikkeling en realisatie. De site ging live voor de zomer van 2025, ruim voor de jubileumeditie in de Koepelhal in Tilburg.

  1. Ontwerp Wireframes, conceptontwerp homepage, definitief ontwerp
  2. Ontwikkeling Eerst de backend, dan de frontend
  3. Content Commissie en bestuur vullen de site
  4. Testen Alle functies en weergaven
  5. Oplevering Samen doorlopen, daarna live
Homepage van de BOV Trofee met de kop De 26e editie van de BOV Trofee over een foto van de feestzaal
Publiek in de Koepelhal in Tilburg tijdens de BOV Trofee 2025, met roze verlichte boogramen

Eén thema, content die terugkomt waar hij hoort

We ontwierpen en bouwden een eigen WordPress-thema met vaste contenttypes: kandidaten, jury, commissie en sponsoren, en nieuws via de blog van WordPress. Sponsoren hebben een categorie, zodat ze met logo en korte beschrijving op de juiste plek verschijnen.

Logo, beeld, kleuren en social media stelt de commissie websitebreed zelf in. Wat 1 keer is ingevoerd, verschijnt daarna automatisch op de pagina’s waar het hoort.

  1. Kandidaat invoeren

    De commissie voert een kandidaat 1 keer in, met logo, editie en categorie: BOV Trofee of Junior BOV.

  2. Winnaar aanvinken

    Wint de kandidaat, dan zet de commissie 1 vinkje. Vanaf dat moment staat hij bij de winnaars.

  3. Historie groeit mee

    Elke winnaar verschijnt vanzelf in het overzicht van eerdere edities, per prijs en met jaartal.

Overzicht van winnaars van de Junior BOV met jaartal en logo, van 2024 tot 2018

Twee prijzen, één historie

Het model geldt voor beide prijzen: de BOV Trofee en de Junior BOV. Op de winnaarspagina staat elke editie met jaartal en logo, de nieuwste bovenaan. Zo groeit de geschiedenis van de prijs elk jaar mee, zonder extra werk voor de commissie.

Twee sprekers met microfoon op het podium van de BOV Trofee 2025

Gebouwd voor de besturen die nog komen

De commissie wisselt, de site blijft. Daarom kreeg elk veld in WordPress een eigen beschrijving met uitleg. Een van de commissieleden werkte al met WordPress, en zo beheert de commissie de site vanaf de start zelf.

Ondernemers en partners melden zich via de site aan of nomineren iemand. Die aanmeldingen komen binnen in de centrale mailbox van de organisatie, waar de commissie alles oppakt en beheert.

Nieuwe content voor het jubileum.

Commissie en bestuur bekeken alle content van de oude site opnieuw, schreven hem opnieuw en vulden de nieuwe site zelf. Zo stond de site er bij de 25e editie als sterke referentie, met een goede basis voor de edities daarna.

Gasten aan ronde tafels tijdens het diner van de BOV Trofee 2025
Zaal van de BOV Trofee 2025 met blauwe lichtbundels, hangende borden en gasten aan tafels

Wekelijks bijgehouden, klaar voor de 26e editie.

Hosting en onderhoud van bov-trofee.nl lopen volledig via ons, op onze eigen servers in Waalwijk: elke week updates en controles. Zo staat de site klaar voor de uitreiking van de 26e editie op 12 november 2026.

Wat BOV Trofee eraan overhield

Met Unique Design is het altijd fijn samenwerken. Goed team, uitstekend technische mensen die alles kunnen maken wat nodig is. En verstand van het brengen van de boodschap waardoor de twee werelden samen komen.
Joost BOV Trofee

Techniek en stack

Platform
WordPress met eigen thema
Ontwerp
Wireframes, conceptontwerp homepage en definitief ontwerp door Unique Design
Contenttypes
Kandidaten, jury, commissie, sponsoren en nieuws
Kandidaten
Editie, categorie (BOV Trofee of Junior BOV), finalist en winnaar
Instellingen
Logo, beeld, kleuren en social media websitebreed in te stellen
Beheer
Uitleg per veld, beheer door de commissie
Nominaties
Via de site naar de centrale mailbox van de organisatie
Hosting en onderhoud
Bij ons, eigen servers, wekelijks bijgehouden
PageSpeed (oktober 2026)
Desktop 94, SEO 100, best practices 100

Benieuwd wat we voor jou kunnen bouwen?

Plan een kennismaking. We kijken naar je situatie en zeggen eerlijk of we passen, voor er een offerte op tafel komt.

Start intake